• Сите во еден топлински пумпи
  • Free standing heat pump
  • Wall mounted heat pump
  • 9bb84231

за Itenity

Професионална топлински пумпи OEM / ODM производител

Гуангдонг Itenity заштеда на енергија опрема копродукции, Ltd е професионална производителот, специјализирана за истражување, проектирање, производство и продажба на топлински пумпи.

По повеќе од 10 години на развој, нашата компанија станува една од водечките топлински пумпи OEM / ODM производителот во Гуангдонг, Кина.

нашата палета на производи ги опфаќа речиси сите видови на топлински пумпи, како што се "сите во еден топлински пумпи", "станбени топлински пумпи", "топлински пумпи комерцијални", "базен топлински пумпи", "еднонасочна инверторот топлински пумпи", "Еви топлина пумпи "," мултифункционален топлински пумпи "," земјата извор топлински пумпи ", и така натаму. Овие производи се користат за домаќинство, куќи, училишта, хотели, фабрика, базен, итн

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Online Chat !