Geothermal ngrohjes pompë - China Itenity kursimit të energjisë pajisje

ສູບຄວາມຮ້ອນຄວາມຮ້ອນໃຕ້ດິນ

Features produktit:

• 24.8KW në kapacitetin e ngrohjes 108KW

• Efikasiteti Extremely High

• Oferta harton fleksibël sipas aplikimin e saktë.


detajet e produktit

Specifikim

Përshkrim:

Pompë ngrohje gjeotermale, i quajtur edhe burimi i ujit pompë ngrohje, ujë të pompë ngrohje të ujit, tokës ngrohjes burim pompë. Avantazhi më i madh i kësaj pompe lloj ngrohje është se ajo ka efikasitetin jashtëzakonisht të lartë. Pompë ngrohje gjeotermike ka shumë mënyra për të instaluar. Dhe ne ofrojmë lidhje të ndryshme tub uji dhe lloje të ndryshme të shkëmbyesit të nxehtësisë sipas sasi të ndryshme të ujit dhe instalimin ndryshme.

Aplikacion:

1, ngrohje Shtëpia / ftohje
2, ngrohje / ujë të pishinë apo projekt tjetër ftohjes

Key features:

1, varg e madhe e kapaciteteve dhe harton fleksibël
kapacitet të ngrohjes të ndryshme dhe harton të mbulojë të gjitha llojet e nevojave banesore dhe komerciale të projektit.

2, cilësi të lartë dhe të qëndrueshme të performancës
Zgjidh komponente ndërkombëtare markë të lartë, më shumë se 10 vjet përvojë të prodhimit, reputacion të lartë në tregun global.

3, ECO friendly
High COP, të ruajtur deri në 80% të energjisë elektrike.


 • Previous:
 • Next:

 • model

  WW5

  WW6

  WW10

  WW12

  WW20

  WW25

  Vlerësuar Ngrohje Kapaciteti

  KW

  24.8

  29.7

  49.3

  60.2

  86

  108

  Vlerësuar Fuqia Input

  KW

  4.86

  5.82

  9.7

  11.8

  16.5

  21.2

  Furnizimi me energji elektrike

  V / Ph / Hz

  380/3/50

  Vlerësuar aktual running

  A

  8.2

  9.7

  16.2

  19.8

  27.5

  35.6

  Gama e Outlet Temp ujit.

  ° C

  20-40

  kompresor Markë

  /

  Panasonic

  kompresor Sasia

  copë

  1

  2

  4

  antipiretik

  /

  R410A

  Aparat avullimi / kondensimit

  /

  titan tub / bakrit në PVC shell ngrohjes exchanger

  Burimi Madhësia tub side

  DN

  25

  40

  50

  Burimi side rrjedha e ujit

  m³ / h

  2.5

  3

  4.5

  5.6

  7.8

  9.6

  Përdorin madhësinë anësor tub

  DN

  40

  50

  65

  Përdorin rrjedhë anësore të ujit

  m³ / h

  11.5

  13.5

  22

  27

  38

  48

  zorrë Material

  /

  çeliku e galvanizuar

  Class i papërshkueshëm nga uji

  /

  IPX4

  Gjatesi gjeresi lartesi

  MM

  803/703/1000

  1203/703/1000

  1600/730/1050

  peshë

  KG

  104

  116

  210

  230

  420

  450

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !